logo

, , ,

TMP Erken Yılbaşı Partisi Gerçekleşti !

  • By Buğra Nuri YAŞAR
  • Aralık 25, 2018
  • 0 Views
Kadıköy Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Platformu ( T.M.P ) işbirliği ile yapılan erken yılbaşı partisi etkinliği kötü hava şartları ve yağmura rağmen yaklaşık 600 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Gün boyunca onlarca motosikletçi ve yaya etkinliğe dahil oldu. Sirkülasyon ziyaretçilerin sayısını net olarak tutamadık ancak öğleden sonra hava biraz açında ziyaretçiler arttı. Etkinliğe İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası yanı sıra Silivri, Bursa, Gebze, Yalova, Kocaeli ‘den de katılım gerçekleşmiştir.
Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan Organ Bağışı farkındalık çalışması Hayata Bağış derneği ile ortak çalışmamızla etkinlikte işlenmiştir. Dernek üyesi doktorların oluşturduğu müzik grubu 1 saatlik çoşku dolu bir konser vermiştir. Ayrıca Eurosport sunucusu Yiğit Top’un sunuculuğunu üstlendiği organizasyonda bir çok yarışma, eğlence ve ödüller yer almıştır. Motosiklet camiasında ünlü olan profesyonel sanatçı Özge Öztimur ( Singer Rider ) etkinliğimize gelerek 4 şarkı icra etmiştir.  Hedefimiz hemen her katılımcının buradan bir hediye ile mutlu ayrılmasıydı. Bir çok hediye dağıtıldı.
Kadıköy Belediye’sinin “Motorcu Dostu Belediye” olduğu konusu vurgulandı. Yayalar ve kuryeler arasında yaşanan sorunların, aslında sadece kuryelerin suçu olmadığı ve sipariş verenlerin de kuryeleri aceleye teşvik ettiği gerçeği anlatılarak empati yapılması amaçlandı.

Fotoğraflar: