logo

, , ,

Katil Bariyer İstemiyoruz kampanyası bir haftada hızla yayıldı.

  • By Buğra Nuri YAŞAR
  • Aralık 9, 2018
  • 0 Views

Değerli Dostlarımız,

Özgürlüğü motosiklet üzerinde beraber soluduğumuz, kardeşliğin ne olduğunu cümle alemin gözüne sokarcasına her ortamda gösterdiğimiz, motosiklet sevdalısı kardeşlerimiz, arkadaşlarımız.

Uzun senelerdir bizlerin baş belası olan, kayıplarımızda başrol oynayan, ailelerin gözü yaşlı kalmasına neden olan, sevenini sevdiğinden ayıran “Katil Bariyer” diye adlandırdığımız, otoyol kenarlarında ki refüj sisteminin motorcular için tehdit olduğu, artık devletimiz tarafından algılandı. Motorcuların sesini büyüklerimiz duydu.

03 Aralık 2018 pazartesi günü saat 15:16’da Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı Zafer Fatih ÖZSOY tarafından bir video ile ateşlenen meş’ale tüm Türkiyeyi sardı.

Katil bariyerlere tepkisini dile getiren kulüplerimiz, bireysel olarak motosikletçi dostlarımız, sanatçılarımız, yaptıkları kısa videolar ile bu harekete destek verdiler.

Tepki çığ gibi büyüdü ve sonunda Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Ofisinde karşılık buldu.

Evet Dostlarımız, 10 Aralık 2018 pazartesi günü saat 12:30’da Cumhurbaşkanlığı Ofisinde, Türkiye Motosiklet Platformu Başkanı Zafer Fatih ÖZSOY ile MKSF Başkanı Özgür CANDAR ve destekçi Motosiklet Kulüplerinin Başkanlarının da aralarında olduğu temsilcilerimiz Katil Bariyerler ile ilgili hassasiyetlerimizi anlatmak üzere görüşmeye gittiler.

Sonuçları sizlerle paylaşacağız. Sonucun hepimiz için hayırlı olmasını, akan gözyaşlarının artık dinmesini, dindirilmesini diliyoruz.

Devlet babadır, evlatlarını çaresiz, gözü yaşlı bırakmaz…

KATİL BARİYER İSTEMİYORUZ.

Saygılarımızla…