logo

, , ,

Genç şampiyonumuza TMP Desteği !

  • By Buğra Nuri YAŞAR
  • Nisan 8, 2019
  • 0 Views

Tüm camia kulüpler ve firmalar bu kardeşimizi İspanya’ya yarışa hep beraber gönderiyoruz! Bu genç adam çok başarılı. Az çok demeden vereceğiniz destek ya da düzenleyeceğimiz gecede yapılacak açık arttırmaya vereceğiniz ürün desteğiyle tüm motosiklet camiası olarak genç yeteneğimizi yarışa göndereceğiz, bizi İspanya’da temsil edecek !

4 yaşından beri yarışan ve 350 kupası, 250 birinciliği olan 18 yaşındaki şampiyonumuz Asrın Rodi Pak’ın İspanya’da yarışması için tüm camia birleşip kardeşimize sahip çıkacağız.. İspanya’ya tüm Türkiye ‘nin desteği ile yollayacağız. Az ya da çok destek vermek isteyen kurum, kuruluş ve kulüplerin, yani tüm camiamızın katılımı ile bunu başaracağız.

Şu ana kadar Ali Ali Sogut, Motobike İstanbul ( Messe Frankfurt ) Motovento Uma , Zafer Akçay, Trexes Kadir Büyükünsal, Motoplus, Impact Tech, Asil Özbay, Erkin Yeşil, Zenn Moto’ Tiger Egzoz, Yiğit Top, Gediz Motosiklet Kulübü destek sözü verdiler. Sadece maddi değil, açık arttırma için ürün desteği de verebilirsiniz. İnanıyorum ki bayrağımızı dalgalandıracak. Hadi Rodi göster kendini şampiyon.

ASRIN RODİ PAK
GARANTİ BANKASI ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ
IBAN: TR57 0006 2001 4020 0006 6775 37